Wybierz produkt, który Cię interesuje

Pojazdy handlowe Piaggio

Zabudowa handlowa na motocyklu Piaggio

Producent Piaggio

Zajmujemy się również produkcją zabudów na pojazdach min. na trójkołowcach Piaggio. W zależności od wybranego asortymentu proponujemy model z odpowiednią powierzchnia roboczą, którą zabudowujemy, wyposażamy w meble, urządzenia i wszelkie akcesoria. Tak jak i reszta oferowanych przez nas produktów, również zabudowy mają indywidualną, uzależnioną od oczekiwań klienta adaptację. Najpopularniejsze to oczywiście hot-dog, grill czy kawa, jednak możliwości są nieograniczone. Piaggio to niewielki, trójkołowy pojazd, który bez problemu przemieszcza się po mieście, a z uwagi na małe wymiary również bez problemu wszędzie znajdzie miejsce. Mobilny pojazd Piaggio wyposażony jest w MP3 i CD Player.


Terminowość

Dotrzymanie terminu wykonania zlecenia jest dla nas sprawą priorytetową. Dokładamy wszelkich starań do tego aby Klient otrzymał produkt na czas zgodny z terminem realizacji zamówienia.

Serwis

Mając świadomość jak ważna dla naszych klientów jest ciągła i bezwaryjna praca, szczególny nacisk kładziemy na szybką, sprawną obsługę serwisową w okresie gwarancyjnym jak i po jego upływie.

Fachowa pomoc

Nasi eksperci służą Państwu pomocą przy wyborze przyczepy, wyposażenia oraz akcesoriów.